Endüstri 4.0

Endüstri 4.0

Endüstri 4.0 kapsamında Industrial IoT, Makine Öğrenmesi, Büyük Veri, Bulut Teknolojileri gibi teknolojilerle imalat hatlarının etkinliğinin, verimliliğinin ve kalitesinin artırılmasına yönelik çözümlere odaklanıyoruz. Ayrıca Endüstri 4.0 uygulamaları kapsamında uygulanan İş Sağlığı ve Güvenliği, Endüstri 4.0 çözümleriyle işyerlerinin daha güvenli hale gelmesine katkı sağlıyoruz.

İnternet / intranet / kablosuz ağ şebekeleriyle birbirine bağlı nesneler (makineler, robotlar, araçlar, sensörler, çalıştırıcılar, kontrolörler) arasında iletişim ve/veya bu nesnelerden merkezi veri tabanlarına ve bulut sistemlerine veri transferi altyapısı oluşturularak imalat – lojistik – tesis yönetimi – iş güvenliği – kalite kontrolde dijitalleşme düzeyini arttıracak sistemlerin kurulumu ile işletimine yönelik projelerde alanında uzman çözüm ortaklarımızla (innopia-fabmetrics) etkin çözümler sunuyoruz.

Endüstri 4.0 uygulamalarında kılavuzunuz; KALİBRE – 444 9001

Teklif isteyin, sizi arayalım.

İhtiyacınızı sizinle belirleyerek iş geliştirme süreçlerinizi iyileştiriyoruz. Sunduğumuz hizmetleri firmanızın ihtiyacına göre şekillendirerek iş sürekliliğinizi arttırıyor, yönetmeliklere uyumluluğunuzu sağlıyoruz.

Teklif İsteyin