Bilgilendirme: İnternet sitemiz yenilendi. Fikirlerini bizimle paylaş.

Hakkımızda

Hakkımızda

Kalibre Danışmanlık hakkında bilgi alın

Kalibre, kendini sürekli yenileyen, geliştiren, dinamik ve uzman kadrosuyla müşterilerine çözüm ortağı olarak hizmet sunmaktadır. Müşterilerin kurumsal gelişimi ve sürdürülebilir büyümesine katkı sağlamak için gerçekleştirdiği eğitim, danışmanlık, mühendislik ve müşavirlik hizmetlerini mevzuat ve standart şartlarına uygun olarak sunmaktadır.

“Hizmette süreklilik” anlayışıyla 15. yılını dolduran firmamız hizmet ağını İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’ye yaymaya devam etmektedir. Bugüne kadar gerçekleştirdiği kurumsal danışmanlık ve standardizasyon çalışmalarında “verimlilik, etkinlik ve süreklilik” esaslarına göre hareket eden firmamız kuruluşundan bugüne hizmet vermeye devam ettiği müşterileriyle büyümeye devam etmektedir. “Her yeni proje, yeni bir deneyimdir” inancıyla, 15 yıllık deneyimine yeni projeler katmayı hedefleyen firmamızın kurumsal gelişim yolculuğunda birlikte hareket etmek temennisiyle…

Misyonumuz

Müşterilerimizin kurumsal gelişimine ve sürdürülebilir büyümesine katkı sağlamak. Müşterilerimizin mevzuat ve standartlara uygun olarak gerçekleştirdikleri ürün/hizmetlerin etkinliğini, verimliliğini ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak için eğitim, danışmanlık, mühendislik ve müşavirlik hizmetlerini sunmak.

Vizyonumuz

Sürdürülebilir büyüme ve kurumsal gelişimi hedefleyen müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm danışmanlık, eğitim, müşavirlik, mühendislik ve proje yönetim hizmetlerinde çözüm üretebilen lider çözüm ortağı firma olmak.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?