ISO 28000 Tedarik Zinciri Yönetim Sistemi

ISO 28000 Tedarik Zinciri Yönetim Sistemi

ISO 28000 standardı, güvenlik risklerinin en aza indirilmesine ve dolayısıyla mal ve malzeme dağıtımının zamanında ve problemsiz olarak gerçekleşmesine yardımcı olur. Güvenlik, liman, terörizm, Tedarik Zinciri, Yaklaşım, ISO 28000, 28000, ISO 28000 Belgelendirme, 28000 Eğitim Lojistik sektöründe veya bu sektöre güvenerek çalışan organizasyonlar için, ISO 28000:2007 Tedarik Zinciri Yönetim Standardı belgelendirmesi oldukça önemli bir çerçeve sağlar.

Bu standart, güvenlik risklerinin en aza indirilmesine ve dolayısıyla mal ve malzeme dağıtımının zamanında ve problemsiz olarak gerçekleşmesine yardımcı olur.

Ayrıca, Avrupa Birliği içinde ithalat ve ihracat yapan şirketler için hayati öneme sahip AEO (EU Authorised Economic Operator) sertifikasını alabilmek için gereken şartların karşılanması için çok büyük bir destek sağlar.

Teklif isteyin, sizi arayalım.

İhtiyacınızı sizinle belirleyerek iş geliştirme süreçlerinizi iyileştiriyoruz. Sunduğumuz hizmetleri firmanızın ihtiyacına göre şekillendirerek iş sürekliliğinizi arttırıyor, yönetmeliklere uyumluluğunuzu sağlıyoruz.

Teklif İsteyin